Yardım

Destek Merkezi

Turn Poker Gamecard (epin) ürünleri sitemiz tarafından 7 / 24 otomatik teslim edilir. Sitemiz tarafından otomatik teslim edilen Turn Poker Gamecard kodunuzu (Örn; MT34KAF65) dilediğiniz hesabınızda, Oyunun Lobby bölümünde bulunan " Gamecard " bölümünden bozdurabilirsiniz.
Enjoy Poker Gamecard (epin) ürünleri sitemiz tarafından 7 / 24 otomatik teslim edilir. Sitemiz tarafından otomatik teslim edilen Enjoy Poker Gamecard kodunuzu (Örn; FT34DAF45) dilediğiniz hesabınızda, Oyunun Lobby bölümünde bulunan " Gamecard " bölümünden bozdurabilirsiniz.
Tempo Poker Gamecard (epin) ürünleri sitemiz tarafından 7 / 24 otomatik teslim edilir. Sitemiz tarafından otomatik teslim edilen Tempo Poker Gamecard kodunuzu (Örn; ST34DAD45) dilediğiniz hesabınızda, Oyunun Lobby bölümünde bulunan " Gamecard " bölümünden bozdurabilirsiniz.
*Karar Verdiğiniz ve Satın almak istediğiniz ürünü (chip) Texas Holdem Poker Oyun Fişi, chip miktarını canlı destek hattın’daki Ekibimize belirtiyorsunuz. *Almak istediğiniz Oyun fişi ( chip ) miktarı kadar ödeme yapmak için , Yetkili kişiden banka hesap bilgilerini istiyorsunuz. *Ödemenizi yaptıktan sonra yetkili kişiye Facebook mail ve şifrenizi veya hesabınızı gönderiyorsunuz, oyun fişi ( chip aktarımı ) hızlı chip transfer işlemi başlıyor. *Yükleme işlem sureleri 5 -7 dakika içinde hızlı bir şekilde facebook zynga poker hesabınıza texas holdem zynga poker chip aktarımı yapıyoruz. *Aktarım bittikten sonra Telefon ve SMS yoluyla veya canlı destek hattından yazılı olarak bildirim gönderiyoruz.
Tempo Poker chip alımlarınızı 7 gün 24 saat web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ürünler bölümünden almak istediğiniz chip miktarının üzerine tıklamak ve açılan ekranda sipariş ver. Hem kolay hem hızlı olması açısından siparişlerinizin tamamı E-pin olarak size mail atılır ayrıca Sağ üst tarafta bulunan Siparişlerim ekranından karşınıza çıkacaktır.
Enjoy Poker chip alımlarınızı 7 gün 24 saat web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ürünler bölümünden almak istediğiniz chip miktarının üzerine tıklamak ve açılan ekranda sipariş ver. Hem kolay hem hızlı olması açısından siparişlerinizin tamamı E-pin olarak size mail atılır ayrıca Sağ üst tarafta bulunan Siparişlerim ekranından karşınıza çıkacaktır.
Turn Poker chip alımlarınızı 7 gün 24 saat web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ürünler bölümünden almak istediğiniz chip miktarının üzerine tıklamak ve açılan ekranda sipariş ver. Hem kolay hem hızlı olması açısından siparişlerinizin tamamı E-pin olarak size mail atılır ayrıca Sağ üst tarafta bulunan Siparişlerim ekranından karşınıza çıkacaktır.
09:00 - 02:00 saatleri arasında; CHİP işlemleriniz yapılır, çalışma saatlerimizin dışında kalan işlemler ise bir sonraki çalışma gününde işlem görmek üzere sistemimizde hazır bekler. ATM’lerden günün her saatinde nakit, KARTSIZ, masrafsız ödeme yapabilirsiniz.
Sitemizde PayTR ve Gpay altyapıları ile ödeme yapabilirsiniz ve 3D Secure ile 7/24 güvendesiniz... Ayrıca 128Bit SSL sertifikasıda bulunmaktadır.
Poker çip transferi Zynga tarafından banlanma sebebidir.Fakat profesyonelce yapılan transferlerin tespit edilmesi çok zordur.Bizler çipleri hesabınıza aktarana kadar tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirip ban olmaması için gerekli tüm tedbirleri almaktayız. Tüm bunlara rağmen masada aktarım sırasında veya transfer bittiğinde hızla bir ban gerçekleşirse çip transferini tekrar ediyor ve banlanan çipi karşılıyoruz. Çipleri transfer ettikten sonra 5dk süreyle garantimiz devam etmekte fakat daha sonra yapacağınız başka sebeplerden dolayı hesabınız banlanırsa sorumluluk KABUL ETMİYORUZ.Siz çipleri aldıktan sonra banlanmamak için masalarda küfür uygunsuz içerik paylaşmamalı ve masalarda çip transferi yapmaya çalışmamanız gerekmektedir.Banlanan hesapların geri açılması %99 mümkün değildir.Hesabınız yıllardır kullandığınız ve Zynga'nın kendisinden, yıllardır alışveriş yaptığınız bir hesap ise belki Zynga Support sayfasına yapacağınız başvurularda yasaklı hesaplarınızı Zynga tarafından yeniden aktive edilebilir.
Çip satın alırken, kullanmakta olduğunuz FACEBOOK hesabı ile mail ve şifrenizi bize iletirsiniz aktarımınız 1 ve 15 dk içinde gerçekleşir.
PTT atmlerinden nasıl ödeme yaparım? (İşlem Ücreti 1,5 TL ) 1) ATM de giriş tuşuna basarak hesaba para yatırma seçeneğine giriyoruz. 2) TC Kimlik Numaranızı ve Telefon Numaranızı giriniz. 3) Sitemizden aldığınız hesap numaramızı giriniz. (123456789) 4) Açıklama kısmını diğer tuşuna basıp devam ediniz. 5) Sağ alt bölümde açılan bölüme parayı yerleştirin ve onaylayın. 6) Makbuz almak istiyormusunuz sorusuna EVET seçenegini seçin ve ödemeniz tamamlanmıştır. (Makbuzu ödemeniz onaylanana kadar saklayınız)
1- ATM'den GİRİŞ Tuşuna basınız. 2- "Hesaba Para Yatırma" Butonuna basınız. 3- "Hesap Numarasıyla" Butonuna tuşlayınız. 4- Sitemizden aldığınız "Şube Kodu" ve "Hesap No" yu ve "Yollayacağınız Tutarı"giriniz. 5- "Cep Telefonu" numaranızı giriniz. ÖNEMLİ NOT : Cep Telefonu Numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz. Ayrıca makbuzunuzu ödemeniz onaylanana kadar saklayınız! Aşağıda tüm bankalara ait size EN YAKIN şube ve ATM leri bulabilirsiniz. GARANTİ BANKASI YAPI KREDİ ZİRAAT BANK AK BANK HALK BANK KUVEYTTÜRK FİNANSBANK İŞBANK DENİZBANK PTT VAKIFBANK TEB

Vizyon Game

ZYNGA TEXAS HOLDEM POKER ,TEMPO POKER ,TURN POKER ,ENJOY POKER  (OYUN FİŞLERİ) GAME KART ..

Bağlantılar

İletişim Bilgileri

+90(544) 614 14 14

Vizyongame

GoldRedem